Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: DMC TZ57  (Przeczytany 5695 razy)
kamiledi15
Nowy użytkownik
*

Pomógł: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 1


« : 13 Lipiec 2016, 21:04:00 »

Dziś kupiłem ten aparat. Pierwsze duże rozczarowanie - wbudowana pamięć, 80 mb, to w dzisiejszych czasach trochę śmieszne. Jestem przez to zmuszony do kupienia karty. Dla porównania, inny aparat sprzed 13 lat ma 2 gb pamięci wbudowanej i też pozwala na rozszerzenie kartą. Mam parę pytań:
Czy jest możliwość takiego użycia funkcji zdjęć seryjnych, żeby wykonało 2 zdjęcia jedno po drugim, ale pierwsze bez flesza, a drugie z fleszem? Lubię robić zdjęcia bez flesza, niestety prawie zawsze wychodzą rozmazane, więc dobrze by było zrobić szybko 2 bez konieczności grzebania w ustawieniach.
Czy można włączyć aparat bez uruchamiania obiektywu? Na przykład gdy chcę tylko przeglądać zdjęcia, nie ma konieczności, żeby się wysuwał.
Czy można przybliżać oglądane zdjęcia w nieco mniejszym powiększeniu? Dostępne powiększenia to tylko 2, 4x itd. A jak chcę przybliżyć tylko troszkę, to niestety się nie da. Jest na to jakiś sposób?
Na razie to tyle. Wszystkie powyższe rzeczy (oprócz zdjęć seryjnych) mogłem robić w starym aparacie, więc szkoda by było, gdyby tu tego zabrakło.
A, jeszcze jedno - próbowałem przesłać zdjęcia do komputera przez Wi-Fi i nie działa mi to. Wybieram nazwę mojego routera, wpisuję SSID (takie same jak nazwa routera), potem wpisuję hasło i dostaję komunikat, że nie udało się połączyć. Oczywiście wszystkie inne urządzenia w domu łączą się z tym routerem bez problemu. Jakieś wskazówki?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do: