Forum Panasonic LUMIX

Ogłoszenia => Pozostałe => Wątek zaczęty przez: kanddit on 08 Listopad 2016, 19:47:53Tytuł: Pomoc Fundacji i dzieciom z domów dziecka
Wiadomość wysłana przez: kanddit on 08 Listopad 2016, 19:47:53
Witam serdecznie,
To jest aktualne ogłoszenie o charakterze non  profit.  Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat nieco z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam proponuje aktywistom charytatywnym  udział w darmowej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to program szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które organizują działania związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, szkolnictwa, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne  – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Udział w zajęciach pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja.  W naszym serwisie www więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo (http://www.symulacje.edu.pl/ngo) 
Kursy realizujemy w Beskidach, niemniej wszystkie posiłki i hotel i dojazd również pokrywa  Fundacja.
Jeśli chętny wolontariusz nie zdąży uczestniczyć w tegorocznej edycji cyklu szkoleniowego, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co sześć miesiący. 
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.


Tytuł: Odp: Pomoc Fundacji i dzieciom z domów dziecka
Wiadomość wysłana przez: Mordziaty12 on 21 Marzec 2018, 11:57:52
Bardzo dobrze, warto pomagać innym :)